WITAMY W TĘCZOWEJ PIĄTCE ! Dyrektor Publicznego Przedszkola nr 5 „Tęczowa Piątka” w Zdzieszowicach informuje: Terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego na rok szkolny 2021/2022 do publicznych przedszkoli lub oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Zdzieszowice przedstawia ogłoszenie w AKTUALNOŚCIACH !

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

ZOSTAŃ W DOMU

ZOSTAŃ W DOMU

 

 

DRODZY RODZICE NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW !

ABY W TYM TRUDNYM OKRESIE WSPOMÓC WAS I PODPOWIEDZIEĆ DODATKOWE POMYSŁY NA CIEKAWE ZABAWY I ZAJĘCIA DLA DZIECI, OPRÓCZ CODZIENNYCH PROPOZYCJI ZABAW I ZAJĘĆ WYSYŁANYCH PRZEZ KOMUNIKATOR WattsApp NA WASZYCH GRUPACH PRZEZ NAUCZYCIELI W ZAKŁADKACH KAŻDEJ GRUPY NA NASZEJ STRONIE ZNAJDZIECIE JESZCZE INNE PROPOZYCJE.

WSZYSCY BARDZO TĘSKNIMY ZA NASZYMI DZIEĆMI I NIE MOŻEMY SIĘ DOCZEKAĆ KIEDY MURY PRZEDSZKOLNE ZNOWU ZABRZMIĄ DZIECIĘCĄ RODOŚCIĄ I WRZAWĄ. POZDRAWIAMY WSZYSTKIE NASZE DZIECIACZKI I WSZYSTKICH RODZICÓW, ŻYCZYMY WYTRWAŁOŚCI, ZDROWIA I WIELE POMYSŁÓW NA SPĘDZENIE WSPÓLNEGO CZASU.   DYREKTOR I NAUCZYCIELE "TĘCZOWEJ PIĄTKI".

 

 

Data dodania: 2020-03-30 19:29:21
Data edycji: 2020-03-30 19:37:43
Ilość wyświetleń: 189
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej