WITAMY W TĘCZOWEJ PIĄTCE ! Dyrektor Publicznego Przedszkola nr 5 „Tęczowa Piątka” w Zdzieszowicach informuje: Terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego na rok szkolny 2021/2022 do publicznych przedszkoli lub oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Zdzieszowice przedstawia ogłoszenie w AKTUALNOŚCIACH !

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

ZEBRANIE ORGANIZACYJNE Z RODZICAMI

ZEBRANIE ORGANIZACYJNE Z RODZICAMI

ZEBRANIA Z RODZICAMI !

W związku warunkami bezpieczeństwa zebrania organizacyjne z rodzicami odbędą się dla każdej z grup osobno w terminach i godzinach następujących:

2 września ; godz. 16.00 – gr. SÓWKI

                      godz. 16.30 – gr. PSZCZÓŁKI

4 września: godz. 16.00 – gr. KOTKI

                     godz. 16.30 – gr. MOTYLKI

Na zebranie zapraszamy tylko jednego Rodzica wyposażongo w maseczkę i zobowiązanego do dezynfekcji rąk przy wejściu do przedszkola.

Każda grupa będzie miała spotkanie z nauczycielami grupy i dyrektorem, który omówi ogólne warunki organizacji pracy przedszkola, a nastepnie nauczyciele ustalą sprawy organizacyjne grupy.

W razie konieczności wcześniejszego kontaktu z wychowawcami grup proszę umówić sie na rozmowę poza godzinami pracy nauczycieli, ponieważ będą oni przebywać w sali z dziećmi w czasie schodzenia sie dzieci do przedszkola i rozchodzenia do domu, a panie z obsługi będą pełniły dyżury w szatni.

W ważnych sprawach można kontaktować się telefonicznie lub poprzez komunikator WattsApp.

Data dodania: 2020-08-31 01:40:41
Data edycji: 2020-08-31 10:01:59
Ilość wyświetleń: 192
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej