WITAMY W TĘCZOWEJ PIĄTCE ! Dyrektor Publicznego Przedszkola nr 5 „Tęczowa Piątka” w Zdzieszowicach informuje: Terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego na rok szkolny 2021/2022 do publicznych przedszkoli lub oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Zdzieszowice przedstawia ogłoszenie w AKTUALNOŚCIACH !

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Witamy po wakacjach

Witamy po wakacjach
Tęczowa Piątka wita po wakacjach - 1 września już tuż, tuż...
 
 
 
Wnet rozpoczniemy kolejny rok wspólnej zabawy, nauki oraz pracy. Wspólnie będziemy odkrywać, badać oraz podróżować. Staniemy się artystami i małymi twórcami a wszystko po to, by dobrze się bawić oraz jak najwięcej się nauczyć. Chcemy zdobyć nowe umiejętności oraz  doskonalić te, które już posiadamy.
 
Serdecznie witamy wszystkie dzieci , które wrócą do nas wypoczęte po wakacjach oraz ich rodziców. 
Życzymy Wam Drogie Dzieci wiele radości, zawarcia nowych przyjaźni, ciekawych zabaw, dobrego humoru oraz niezapomnianych przeżyć, a rodzicom owocnej współpracy i zadowolenia z pociech.
 
Dyrektor, nauczyciele oraz pozostali pracownicy naszego przedszkola dołożymy wszelkich starań, aby okres adaptacji był jak najkrótszy. Pamiętajmy jednak, że czasami musi upłynąć trochę czasu zanim maluszki nam zaufają i poczują się jak w domu. Prosimy rodziców naszych maluszków o wsparcie i współpracę w tym trudnym w obecnej sytuacji procesie. Na początek rodzice najmłodszej grupy wyjątkowo będą mogli odprowadzić swoje pociechy do szatni, a następnie do swojej sali zachowując jednak zalecane zasady bezpieczeństwa ( maseczki, rękawiczki , dezynfekcja rąk, odpowiedni odstęp od pozostałych rodziców). Pozostali rodzice oddają swoje dzieci w małym holu przedszkola tak jak to miało miejsce podczas dyżuru wakacyjnego. Wyznaczone Panie dyżurujące zaopiekują się dziećmi w szatni i odprowadzą je do sal.
 
O wszystkich zaleceniach i wydarzeniach będziemy Państwa informować na bieżąco  na naszej stronie internetowej w zakładkach grupowych oraz w  aktualnosciach  naszej strony internetowej pod adresem:
www.teczowapiatka.pl
 
 
Prosimy również o zapoznanie się z wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego, które dodaliśmy w załączniku.
Wkrótce dołączymy do tych wytycznych obowiązujące w naszym przedszkolu procedury bezpieczeństwa i wymagane dokumenty do wypełnienia przez rodziców przed przyprowadzeniem dzieci do przedszkola.
Data dodania: 2020-08-24 20:45:40
Data edycji: 2020-08-27 23:48:52
Ilość wyświetleń: 431
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej