WITAMY W OPTYMISTYCZNEJ TĘCZOWEJ PIĄTCE ! ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ NASZEGO PRZEDSZKOLA ! TO TUTAJ WSPIERAMY RODZICÓW W WYCHOWANIU OPTYMISTYCZNYCH, RADOSNYCH DZIECI !

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

SÓWKI

SÓWKI

"Sówki" to grupa 4 latków

 

Z dziećmi pracuje p. Małgorzata Gasz, a w tym roku dołączyła do nas p. Izabela Siankiewicz. Funkcję pomocy nauczyciela pełni p. Beata Thiel, a nasza woźna oddziałowa to p. Jolanta Lebok.

   Nasze „Sówki” mają już za sobą proces adaptacji, tak więc śmiało można stwierdzić, że to nie maluszki, lecz niemal starszaki,    a z pewnością pewne siebie i radosne przedszkolaki. Dołączyła do nas trójka nowych dzieci, które serdecznie powitaliśmy w naszym gronie.       Tak, więc będziemy kontynuować naszą przedszkolną przygodę w stałym gronie.  Dzieci są zgraną grupą, w której każdy, mamy nadzieję czuje się ważny i potrzebny.   Chłopcy przejawiają prawdziwą  fascynację prehistorią i dinozaurami, zaś niektórzy z nich już dziś wiedzą, że zostaną strażakami lub policjantami. Uwielbiają zabawy konstrukcyjne, a z ich rąk powstają wspaniałe budowle. Dziewczynki  lubią tańczyć, śpiewać, i być podziwiane. Dzieci chętnie uczestniczą we wszystkich działaniach proponowanych przez nauczycielki są spontaniczne uwielbiają tańczyć i grać na instrumentach.                        

  „Sówki” są bardzo zdolne, ciekawe świata i otwarte na innych. Nauka sprawia im masę przyjemności, co cieszy zarówno nas , jak i zapewne rodziców.
                                           

Życzymy wszystkim naszym przedszkolakom świetnej zabawy i dużo pozytywnych emocji w nowym roku szkolnym.

Data dodania: 2020-08-24 22:22:06
Data edycji: 2021-09-07 20:35:15
Ilość wyświetleń: 2191
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej