Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Słoneczka

Witamy w nowym roku szkolnym. Jesteśmy już najstarszą grupą. A to zobowiązuje. Po wakacjach do naszego grona dołączyło czworo nowych dzieci. Mamy nadzieję, że będą się u nas dobrze czuły i dobrze się z nami bawiły. Naszymi paniami w tym roku są: Pani Małgosia, pani Ania i pani Jola.

W grupie "Słoneczek”  „uczymy się bawiąc i bawimy ucząc”. Wszystkie nasze działania zmierzają do poznania siebie, dostrzeżenia innych, poznania świata. Uczymy się  empatii, zasad  kulturalnego zachowania oraz  samodzielności w działaniu. Jesteśmy  otwarte i ciekawe świata, który poznajemy poprzez zabawy dydaktyczne, tematyczne i konstrukcyjno-manipulacyjne Wciąż się doskonalimy i nabywamy umiejętności niezbędnych do dobrego startu  w pierwszej klasie. Nasze Panie wspierają nas podczas codziennych zajęć, pomagają nam w zdobyciu umiejętności takich jak czytanie i pisanie, a robią to wszystko po to żebyśmy za rok

byli dzielnymi pierwszoklasistami.   

Wiemy że ten rok będzie bardzo intensywny, jako najstarsza grupa mamy w przedszkolu pewne obowiązki. Przygotowujemy między innymi Akademię z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz przedstawienie Wielkanocne. Reprezentujemy również nasze przedszkole na konkursach i przeglądach organizowanych naszej gminie.

Wiemy że to będzie wspaniały rok! Nasze Panie zadbają o to żebyśmy doskonale bawili się w ostatnim roku przedszkola

i  zapewnią nam wiele atrakcji zarówno podczas zajęć dydaktycznych jak i zabawy.  

 

Zapraszamy do odwiedzania naszej grupowej strony,

tam będziecie mogli zobaczyć na bieżąco relacje z tego co robimy!

Data dodania: 0000-00-00 00:00:00
Data edycji: 2020-03-10 00:00:39
Ilość wyświetleń: 586
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button