Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

MOTYLKI

Witamy w roku 2020/2021!

Nasze Motylki w tym roku to prawdziwe starszaki. Z wielka odwagą i uśmiechami na twarzy wkraczają w progi sali jako pięcioletnie przedszkolali. Zapraszają wszystkich kolegów, koleżanki oraz naszych rodziców do wspólnego aktywnego spędzenia tego roku szkolnego. Motylki to dzieci bardzo wesołe, uśmiechnięte i ciekawe świata. Lubiące wszelkie doświadczenia, zabawę na świeżym powietrzu oraz wszelkie okazję do poznawania tego co ich otacza. Uwielbiają rozładowywać pokłady energii podczas gimnastyki, zabaw ruchowych czy tańców. Uczą się myśleć, mówić, słuchać i rozumieć. Jak prawdziwe motyle każde z nich jest indywidualne i niepowtarzalne.

Przedszkole jest dla nich drugim domem. A dbają o nie ich nauczycielki:

Panie Agnieszka i Kamila, przy wsparciu Pani Oli.

 

W tym roku, poraz kolejny towarzyszyć im będzie ich pluszowa koleżanka: Żyrafa Ola, z którą będą mogły przeżywać różne przygody, przy wsparciu programu wychowania przedszkolnego

"Żyrafa Ola i przyjaciele.".

 

Panie przygotowały na ten rok wiele ciekawych niespodzianek i wydarzeń. Pani Kamila będzie wraz z motylkami tańczyć i bawić się na zajęciach w ramach programu własnego "Terapeutyczny fitness na wesoło" Za to Pani Agnieszka zadba o ich samodzielność w ramach programu własnego "Potrafię, bo jestem przedszkolakiem."

W tym roku czeka na nas jeszcze więcej niespodzianek, napewno nasze panie zadbaja aby Motylki miały jak najwięcej okazji do stania się samodzielnymi, dzielnymi, optymistycznymi przedszkolakami!

Życzymy wspaniałego roku szkolnego pełnego przygód, radości i samych dobrych chwil.

Data dodania: 0000-00-00 00:00:00
Data edycji: 2020-09-12 20:40:44
Ilość wyświetleń: 1053
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej