WITAMY W OPTYMISTYCZNEJ TĘCZOWEJ PIĄTCE ! ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ NASZEGO PRZEDSZKOLA ! TO TUTAJ WSPIERAMY RODZICÓW W WYCHOWANIU OPTYMISTYCZNYCH, RADOSNYCH DZIECI !

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

MISIACZKI

MISIACZKI

Grupa Misiaczki wita się w nowym roku szkolnym 2021/2022!

 

Grupa I Misiaczki

Grupa I Misiaczki to najmłodsza grupa w naszym przedszkolu „Tęczowa Piątka”  Grupa prowadzona jest przez nauczycielkę Bożenę Drost, którą  wspomagają  nauczycielki: pani Sara  Stosiek oraz pani Izabela Siankiewicz i pani dyrektor Ilona Grolik. Wspierać nasze działania i dbać o nasze maluszki będą również: pani Halinka Potas i pani Ania Jakubczak.

Misiaczki wraz z rodzicami uczestniczyły w zajęciach adaptacyjnych zorganizowanych w dniach poprzedzających rozpoczęcie roku przedszkolnego, mających na celu poznanie przedszkola przez naszych nowych przedszkolaczków i ich rodziców , zapoznanie z nauczycielem prowadzącym grupę oraz pań pracujących w tej grupie.

Nasze spotkanie to wzajemne poznanie i nawiązanie   miłej współpracy. Dzieci i rodzice uczestniczyli w zabawach integracyjnych mających na celu zminimalizować stres związany z nowym etapem jakim jest rozpoczęcie przedszkola. Dzieci radziły sobie bardzo dobrze jak na swój debiut, słuchały piosenek granych na gitarze, wykonały piękne prace plastyczne , poznały kąciki tematyczne w przedszkolu oraz swoje znaczki  w szatni i w Sali . Poznały szczególnie zasady higieniczno –sanitarne , które będą utrwalane każdego dnia naszej przygody z przedszkolem. Choć początki bywają trudne to jesteśmy przekonani i pełni optymizmu i wiary, że z każdym dniem nasze maluszki będą radziły sobie coraz lepiej, a radość i uśmiech na ich twarzach zagości wraz z poczuciem bezpieczeństwa, akceptacji i wspólnej życzliwości.

                                                           Nauczycielka grupy maluszków : Bożena Dost

 

Data dodania: 2021-08-31 13:11:55
Data edycji: 2021-09-08 14:14:43
Ilość wyświetleń: 1334
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej