WITAMY W OPTYMISTYCZNEJ TĘCZOWEJ PIĄTCE ! ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ NASZEGO PRZEDSZKOLA ! TO TUTAJ WSPIERAMY RODZICÓW W WYCHOWANIU OPTYMISTYCZNYCH, RADOSNYCH DZIECI !

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

Miedzynarodowy Dzień Praw Dziecka wypada 20 listopada, w naszym przedszkolu świętowaliśmy go dziś 19. listopada. 

Dziś dzieci były ubrane na niebiesko, dekoracje również były w odcieniach koloru niebieskiego. Było to dla nas o tyle ważne, ponieważ UNICEF zaprasza do wykorzystania właśnie tego koloru, jako symbolu solidarności ze wszystkimi dziećmi na świecie, również tymi, których prawa nie są przestrzegane. 

Dzieci zostały uroczyście powitane przez p. Dyrektor Ilonę Grolik, odśpiewały nasz przedszkolny hymn optymistyczny, po czym wysłuchały którtometrażowego filmu na temat swoich praw oraz miały możliwość zobaczenia prezentacji multimedialnej odnośnie praw dzieci. Wychowaczynie przygotowały dla swoich przedszkolaków również zagadki oraz konkursy dotyczące tego ważnego tematu. Wspólnie odśpiewaliśmy również piosenkę o prawach dziecka. Szliśmy również długim korowodem ulicami naszego miasta z balonikami oraz optymistyczną flagą w rękach. 

Data dodania: 2021-11-19 16:19:47
Data edycji: 2021-11-19 16:52:41
Ilość wyświetleń: 371
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej