WITAMY W TĘCZOWEJ PIĄTCE ! Dyrektor Publicznego Przedszkola nr 5 „Tęczowa Piątka” w Zdzieszowicach informuje: Terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego na rok szkolny 2021/2022 do publicznych przedszkoli lub oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Zdzieszowice przedstawia ogłoszenie w AKTUALNOŚCIACH !

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

KOMUNIKAT DYREKTORA W SPRAWIE URUCHOMIENIA PRZEDSZKOLA NA OKRES WAKACYJNY

KOMUNIKAT DYREKTORA W SPRAWIE URUCHOMIENIA PRZEDSZKOLA NA OKRES WAKACYJNY

KOMUNIKAT DYREKTORA PP NR 5

Dyrektor Publicznego Przedszkola nr 5 „Tęczowa Piątka” informuje, że przedszkole od poniedziałku tj. od 03.08.2020 r. zaczyna dyżur wakacyjny tylko dla dzieci z naszego przedszkola zgłoszonych już w czerwcu. Dyżur zaplanowano na dwie grupy w warunkach epidemicznych, czyli zgodnie z wytycznymi GIS i MEN.

W czasie dyżuru nadal obowiązują procedury wprowadzone Zarządzeniem nr 6 z dnia 18 maja 2020r. w sprawie wprowadzenia procedur mających na celu zapobieganie i przeciwdziałanie COVID-19 w trakcie prowadzonych w przedszkolu zajęć w związku z powracającą falą zachorowań w kraju i regionie.

Prosimy też rodziców przyprowadzających dzieci o wypełnienie ankiety i oświadczenia, które będą też dostępne na stronie internetowej przedszkola.

Pamiętajmy, że zdrowie wszystkich jest najważniejsze.

Dyrektor przedszkola – Ilona Grolik

Data dodania: 2020-07-31 13:31:57
Data edycji: 2020-07-31 15:05:05
Ilość wyświetleń: 125
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej