WITAMY W TĘCZOWEJ PIĄTCE ! Dyrektor Publicznego Przedszkola nr 5 „Tęczowa Piątka” w Zdzieszowicach informuje: Terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego na rok szkolny 2021/2022 do publicznych przedszkoli lub oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Zdzieszowice przedstawia ogłoszenie w AKTUALNOŚCIACH !

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Dzień Przedszkolaka - 20 września

W piątek 20 września, nasze przedszkolaki: super dziewczyny i wspaniałe chłopaki świętowali swój wielki dzień. 

Z okazji Dnia przedszkolaka czekało mnóstwo niespodzianek i atracji przygotowanych specjalnie dla nich.

Nasza uroczystość rozpoczęła się na sali gimnastycznej, gdzie Pani Dyrektor przywitała wszystkie kochane przedszkolaki.

Następnie na środek zostali zaproszeni Ci, którzy we wrześniu obchodzą swoje urodzinki. To dla nich zaśpiewano gromkie "Sto lat".

Potem na scenę wyszła nasza  Pani - Wróżka Małgosia i rozpoczęła się niespodzianka. :)  Dzieci mogły zobaczyć swoje Panie w rolach aktorek występujące dla nich w bajce pt.: "Trzy świńki" Po obejrzeniu przestawienia były jeszcze wspólne tańce i matematyczne zagadki, z którymi nasze przedszkolaki oczywiście poradziły sobie bezbłędnie. Na salach na wszystkie grupy czekały jeszcze słodkie upominki, a na przedszkolnym placu zabaw dmuchaniec, na którym mogli wyszaleć  się do woli.

To był naprawdę cudowny dzień.  :)

 

 

 

Data dodania: 2019-09-22 11:11:25
Data edycji: 2019-09-22 14:56:00
Ilość wyświetleń: 353
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej