WITAMY W TĘCZOWEJ PIĄTCE ! Dyrektor Publicznego Przedszkola nr 5 „Tęczowa Piątka” w Zdzieszowicach informuje: Terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego na rok szkolny 2021/2022 do publicznych przedszkoli lub oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Zdzieszowice przedstawia ogłoszenie w AKTUALNOŚCIACH !

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia

W dniu 25.11 wszystkie grupy wraz ze swoimi ulubionymi pluszankami świętowały Dzień Pluszowego Misia.

Dzieci miały możliwość między innymi poznać historię powstania tego dnia, obejrzeć prezentację przedstawiającą Misie znane i nieznane w tym: Kubusia Puchatka, Misia Uszatka, Coralgola, Paddingtona, Troskliwe Misie czy Gumisie. Była to również szansa do poćwiczenia misiowej gimnastyki oraz tańców ze swoimi maskotkami :)

Dla każdej z grup były przygotowane zadania związane z misiami:  misiowe puzzle, przeliczanie słoików miodów, klasyfikowanie misiów według wielkości oraz udział w quizie "Czym różni się pluszowy miś od niedzwiedzia?" 

Na zakończenie każda grupa otrzymała dyplom, słodkie upominki oraz kolorowanki, kodowanie lub grafomotorykę o tematyce.. misiowej oczywiście :)

Było mnóstwo pięknej zabawy! 

Data dodania: 2019-11-25 17:30:56
Data edycji: 2019-11-25 17:33:57
Ilość wyświetleń: 328
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej